Kinderen
Wij begeleiden kinderen vanaf 4 jaar.
Kinderen die worden geconfronteerd met een ernstige ziekte in het gezin kunnen zichzelf wegcijferen ‘eerst de ander, dan ik’. Ze willen hun (zieke) ouder(s) niet lastig vallen met hun eigen emoties. Daarnaast is het moeilijk voor het kind om de werkelijke ernst van de situatie in te zien.
Lees meer...Volwassenen
Het kan lastig zijn een weg te vinden hoe om te gaan met de zieke in het gezin. Hoe iemand ruimte voor zichzelf kan blijven maken en hoe het beste om te gaan met de kinderen. Wat vertellen volwassenen de kinderen en wanneer?
Waar liggen de grenzen van wat verwacht mag worden van de ondersteunende volwassenen.
Samen onderzoeken wij de manieren om staande te blijven tijdens het ziekteproces. Waarbij de vraag “wat wil jij zelf” telkens weer terugkomt. Hoe beter men voor zichzelf zorgt, hoe beter men voor de omgeving kan zorgen.
Lees meer...Gezinnen
Soms kan het nodig zijn dat het hele gezin ‘rond de tafel’ gaat. Dit kan als doel hebben de communicatie onderling weer op gang te brengen, of emoties onder begeleiding van de therapeut naar elkaar te uiten die men anders niet kan uiten.
Lees meer...Organisaties
Voorlichting kinderen en kanker in het gezin
Workshops kinderen en kanker in het gezin
Teambegeleiding kinderen en kanker in het gezin
Trainingen kinderen en kanker in het gezin
Lees meer...